In een nauwe samenwerking tussen NDT en Korzo biedt Up & Coming Choreographers opkomende makers de kans om in korte tijd een nieuw werk voor het vlakkevloer theater te maken. Het project dient als platform om jonge choreografen, experiment, en uitwisseling te ondersteunen. Up & Coming Choreographers sluit af met voorstellingen in de intieme setting van het Korzo theater in Den Haag.

The Edge of Things
We starten het seizoen met The Edge of Things door NDT 2. Met 2 wereldpremières en de herneming van het geliefde, humoristische en absurdistische FIT (2018) van Alexander Ekman.

RESONANCE
RESONANCE viert gedurfde, grensverleggende en iconische werken van gerenommeerde makers die we koesteren bij NDT. Mémoires d’Oubliettes (2009) van Jiří Kylián, The Statement (2016) van Crystal Pite en Woke up Blind (2016) van Marco Goecke.











