Muziek is van groot belang binnen Pite’s concepten. Haar geluidscomposities zijn tekenend voor de thematiek en sfeer en structureren de choreografie. De muziek is in dit laatste bepalend voor het fragmentarische karakter van Pite’s choreografieën, het structureert de afwisselende dansformaties als opeen-volgende ‘scènes’ binnen een theatrale wereld. Voor veel van haar stukken verzorgd Owen Belton de muziek, haar samenwerking met deze componist duurt al zeker vijftien jaar. Belton gebruikt

Nieuw seizoen!
Met veel plezier presenteren we je seizoen 2022-2023! Dit seizoen kruist een veelvoud aan ideeën, perspectieven en stijlen van enkele van de meest gepassioneerde, opkomende alsook gevestigde choreografen in hedendaagse dans.

Up & Coming Choreographers
In het laatste NDT 2-programma van seizoen 2021-2022 slaan NDT en Korzo de handen ineen om de ontwikkeling van opkomende makers te stimuleren. Voor deze editie van Up & Coming Choreographers krijgen Liliana Barros, Emilie Leriche en Jermaine Spivey de kans om nieuwe creaties te maken voor NDT 2.