Medewerkers

De kunstenaars binnen ons huis, choreografen, dansers en ondersteunende teams, zorgen gezamenlijk voor elk detail om de meest bijzondere voorstellingen neer te kunnen zetten, voor u, ons publiek.
Hieronder vindt u een overzicht van alle medewerkers die NDT mogelijk maken.

DIRECTIE

Janine Dijkmeijer
Algemeen directeur

Paul Lightfoot
Artistiek directeur

ARTISTIEKE STAF

Anders Hellström
Curator & Artistic producer

Sol León
Artistiek adviseur

Fernando Hernando Magadan
Artistiek leider NDT 2

Dimo Milev
Repetitor NDT 2

Lucas Crandall
Coördinator & Repetitor

Tamako Akyiama
Repetitor NDT 1

BEDRIJFSVOERING EN FINANCIELE ADMINSTRATIE

Remco Holtzer
Manager Control & Beheer

Simon Bronsteyn
Administrateur

Smera Saleem
Salarisadministrateur

Jorien Walsmit
Huismeester / receptionist

Adea Memik
Huismeester / receptionist

Rob Boot
Huismeester / receptionist

Didi Parlevliet
Huismeester/ receptionist

Eva Ingvarsdottir
Huismeester/ receptionist

HR

Bark Stoffels
Coördinator Human Resources

Helen Vermeer
HR adviseur

COMMERCIAL AFFAIRS

Joost Poort
Senior manager Commerciële zaken

Elsbeth Dekker
Marketingcommunicatie

Mathieu Dekker
Online marketing

Simone Divendal
Marketingcommunicatie

Margreet Feitsma
Evenementen en relatiebeheer

Barbara de Heer
Manager Sponsoring en Fondsenwerving

Tanja Hoetjer
Projectmanager development

Claudia Laenen
Marketingcommunicatie & Events

Ennya Larmit
Creative content maker

Ellen Mons
Manager Marketing & Communicatie

Anne Roth
Marketingcommunicatie medewerker

Harmen Straatman
Cameraman / Video-editor

Monique Velders
Vriendencoördinator

Judith Vrancken
Press Officer / Copywriter

COMPANY MANAGEMENT

Linda de Boer
Manager planning & touring

Lobke Nabuurs
Coördinator planning, media & muziek

Maarten van Herwijnen
Company manager NDT 1

Bastian Manders
Company manager NDT 2

Sharifa Ameerali
Public Relations

Lara Meeuwissen
Medewerker Company Management

TALENTONTWIKKELING & EDUCATIE

Chantal Storchi
Manager Talentontwikkeling & Educatie

Pascale Price
Coördinator Talentontwikkeling & Educatie

Desirée Veraart
Medewerker Talentontwikkeling & Educatie

Lotte Brouwer
Medewerker Talentontwikkeling & educatie

Lucie de Haas
Medewerker Talentontwikkeling & educatie

Saskia Bosman
Medewerker Talentontwikkeling & Educatie

Femke Klaassen
Medewerker Talentontwikkeling & Educatie

KOSTUUMATELIER

Yolanda Klompstra
Manager kostuumatelier

Nicki Reid
Verfster

Marie-Anne van Eijk
Medewerker kostuumatelier

Zosia Trebacz
Medewerker kostuumatelier

Josje Ottevanger
Kleedster NDT 1

Sabine Moojen
Kleedster NDT 2

Roos Mikx
Kleedster NDT 1

MEDISCHE BEGELEIDING

Bert de Boer
Coördinator / fysio- en manueel therapeut

Tom Bruijnen
Krachttrainer

Laszlo Geleng
Masseur

Wanda Giger
Fysio- en manueel therapeut

Leila Kester
Floorbarre / pilates

Quint Snel
Masseur

Menno de Vries
Coördinator fysio en manueel therapeut 

MUZIKALE ONDERSTEUNING

Jan Schouten
Pianist

Erwin Weerstra
Pianist

PRODUCTIE EN TECHNIEK

Eric Blom
Manager Productie en Techniek

Joost van Hilten
Productie coördinator

Leonie Eijgermans
Projectleider technische dienst

Koos Planken
Supervisor / 1e technicus Licht

Daan de Boer
2e Theatertechnicus AVC

Wouter Breepoel Productieleider

Jeroen Cool
Voorbereider/planner

Petra van der Doorn
Medewerker administratie TD

Niels Duursma
2e technicus AVC

Pjotr Eijkenboom
2e technicus toneel

Jeroen Helsloot
1e inspicient

Jolanda de Kleine
Cue master

Lisette van der Linden
2e technicus Licht

Niels Mudde
2e technicus AVC

Pieter Offringa
1e technicus Toneel

Barry van Oosten
1e technicus Licht

Wouter Pieters
2e technicus Licht

Arie Pols
Productieleider

Ole Schaaff 
1e technicus Toneel

Thijs Scheele
1e technicus AVC

Gerben de Snoo
2e technicus Licht

Debby Stillebroer
Adm. medewerkster TD

Edo de Wit
2e technicus Toneel

Joël Wolf 2e Theatertechnicus      

Eva Sol
Administratief medewerker