Medewerkers

De kunstenaars binnen ons huis, choreografen, dansers en ondersteunende teams, zorgen gezamenlijk voor elk detail om de meest bijzondere voorstellingen neer te kunnen zetten, voor u, ons publiek.
Hieronder vindt u een overzicht van alle medewerkers die NDT mogelijk maken.

Artistieke staf

Tamako Akiyama

Repetitor NDT 1

Lydia Bustinduy

Repetitor NDT 2

Francesca Caroti

Artistiek adviseur & repetitor NDT 1

Lucas Crandall

Artistiek administrateur NDT 1 & repetitor NDT 1

Joana Martins

Artistic Producer

Bedrijfsvoering & financiële administratie

Rene van Huffelen

Manager finance a.i.

Simon Bronsteyn

Administrateur

Smera Saleem

Salarisadministrateur

Beleidsadviseur Diversiteit en Inclusie

Prince Credell

Beleidsadviseur Diversiteit en Inclusie / Medewerker Talentontwikkeling & Educatie

Company Management

Linda de Boer

Manager Planning & Touring

Robin Hogervorst

Company Manager NDT 2

Bastian Manders

Coordinator International Touring

Lara Meeuwissen

Company Manager NDT 1

Nanda van Rossen

Coördinator Planning & Muziek

Sabine Moojen

Kleedster NDT 2 | Medewerker Company Management

Directie assistent

Esther Schweig

Assistent voor de Zakelijk en Artistiek directeur a.i.

Health team

Tom Bruijnen

Trainer

Rutger Coerman

Manueel therapeut | Fysiotherapie De Nieuwe Keizers

Laszlo Geleng

Fysiotherapeut

Wanda Giger

Coördinator fysio- en manueel | Fysiotherapie De Nieuwe Keizers

Leila Kester

Coördinator | Floorbarre / pilates

Quint Snel

Masseur

Menno de Vries

Fysio- en manueel therapeut

HR

Haluk Türkmen

Senior HR adviseur

Tamara Vroomen

HR medewerker

Informatiemanager

Janneke Wienen

Informatiemanager | Medewerker Talentontwikkeling & Educatie

Kostuumatelier

Yolanda Klompstra

Manager kostuumatelier

Roos de Boer

Medewerker kostuumatelier

Inessa Bondarenko

Medewerker kostuumatelier

Isabel Blokland

Assistent Kostuum Productie

Suzanne Galama

Medewerker kostuumatelier

Karianne Hoenderkamp

Kleedster NDT 1

Roos Mikx

Verfster

Josephine Monen

Medewerker kostuumatelier

Sabine Moojen

Kleedster NDT 2 | Medewerker Company Management

Judith van Ooijen

Kleedster NDT 1

Nicky Reid

Medewerker kostuumatelier

Zosia Trebacz

Medewerker kostuumatelier

Marketing, Communications & Development

Nadine Zijp

Manager Marketing, Communication & Development

Bertan Selim

Lead development, sponsoring & partnership

Sona Chatterjee

Vriendencoördinator

Margreet Feitsma

Evenementen en relatiebeheer

Tanja Hoetjer

Project coördinator development

Anne Kerstholt

Vriendencoördinator

Ennya Larmit

Creative content maker

Harmen Straatman

Cameraman / video-editor

Anne Roth

Marketing, communicatie & events

Megan O'Riordan

Growth Marketeer

Daphne Prochowski

Coördinator Growth Marketing

Joanne ter Veen

Marketing, communicatie & events

Laura Rietvoort

Coördinator merk & communicatie

Muzikale ondersteuning

Erwin Weerstra

Pianist

Vivienne Chuliao

Pianist

Talentontwikkeling & Educatie

Eva Monen

Manager Talentontwikkeling & Educatie

Iris Binnerts

Medewerker Talentontwikkeling & Educatie

Saskia Bosman

Medewerker Talentontwikkeling & Educatie

Prince Credell

Beleidsadviseur Diversiteit en Inclusie / Medewerker Talentontwikkeling & Educatie

Linda van Dijk

Medewerker Talentontwikkeling & Educatie

Lucie de Haas

Medewerker Talentontwikkeling & Educatie

Evelien Riemens

Medewerker Talentontwikkeling & Educatie

Desirée Veraart

Medewerker Talentontwikkeling & Educatie

Jelle Verhoeff

Medewerker Talentontwikkeling & Educatie

Janneke Wienen

Informatiemanager | Medewerker Talentontwikkeling & Educatie

Productie en Voorbereiding

Joost van Hilten

Manager Productie en Voorbereiding

Jeroen Cool

Coördinator Werkvoorbereiding

Petra van der Doorn

Coördinator Operationale uitvoering

Tjitte Meijer

Productieleider

Thijs Scheele

Coördinator AVC

Debby Stillebroer

Administratief medewerker TD

Edo de Wit

Medewerker productie

Techniek

Eric Blom

Manager Techniek

Aimee Bakker

2e Technicus Toneel NDT 1

Daan de Boer

1e Theatertechnicus AVC NDT 2

Niels Duursma

2e technicus AVC NDT 1

Lidewij Eggels

2e Technicus Licht NDT 1

Yuka Hisamatsu

1e Technicus Licht NDT 2

Jolanda de Kleine

Cue master NDT 1

Niels Mudde

1e technicus AVC NDT 1

Barry van Oosten

1e technicus Licht NDT 1

Koos Planken

Supervisor NDT 2

Ole Schaaff

1e technicus Toneel NDT 2

Gerben de Snoo

2e technicus Licht NDT 1

Dave Staring

1e technicus Toneel NDT 1

Bertho de Winter

2e Technicus Toneel

Joël Wolf

2e Technicus Toneel NDT 1