Medewerkers

De kunstenaars binnen ons huis, choreografen, dansers en ondersteunende teams, zorgen gezamenlijk voor elk detail om de meest bijzondere voorstellingen neer te kunnen zetten, voor u, ons publiek.
Hieronder vindt u een overzicht van alle medewerkers die NDT mogelijk maken.

Artistieke staf

Tamako Akyiama

Repetitor NDT 1

Lydia Bustinduy

Repetitor NDT 2

Francesca Caroti

Artistiek adviseur & repetitor NDT 1

Lucas Crandall

Artistiek coördinator & repetitor NDT 1

Bedrijfsvoering & financiële administratie

Rene van Huffelen

Manager finance a.i.

Simon Bronsteyn

Administrateur

Smera Saleem

Salarisadministrateur

Beleidsadviseur Diversiteit en Inclusie

Prince Credell

Beleidsadviseur Diversiteit en Inclusie / Medewerker Talentontwikkeling & Educatie

Company Management

Linda de Boer

Manager Planning & Touring

Maarten van Herwijnen

Company Manager NDT 1

Robin Hogervorst

Company Manager

Bastian Manders

Company Manager NDT 2

Lara Meeuwissen

Company Manager NDT 1

Nanda van Rossen

Coördinator Planning & Muziek

Directie assistent

Lonneke Jansen

Assistent voor de Zakelijk en Artistiek directeur

Health team

Bert de Boer

Coördinator / fysio- en manueel therapeut

Tom Bruijnen

Trainer

Rutger Coerman

Fysiotherapeut

Laszlo Geleng

Masseur

Wanda Giger

Fysio- en manueel therapeut

Leila Kester

Floorbarre / pilates

Quint Snel

Masseur

Menno de Vries

Coördinator / fysio- en manueel therapeut

HR

Bark Stoffels

Coördinator Human Resources

Claudia Goemans

HR adviseur

Kostuumatelier

Yolanda Klompstra

Manager kostuumatelier

Roos de Boer

Medewerker kostuumatelier

Inessa Bondarenko

Medewerker kostuumatelier

Isabel Blokland

Assistent Kostuum Productie

Suzanne Galama

Medewerker kostuumatelier

Karianne Hoenderkamp

Kleedster NDT 1

Roos Mikx

Verfster

Josephine Monen

Medewerker kostuumatelier

Sabine Moojen

Kleedster NDT 2

Judith van Ooijen

Kleedster NDT 1

Nicky Reid

Medewerker kostuumatelier

Zosia Trebacz

Medewerker kostuumatelier

Marketing, Communications & Development

Juliëtte Mudde

Manager Marketing, Communications & Development

Margreet Feitsma

Evenementen en relatiebeheer

Tanja Hoetjer

Project coördinator development

Chris Laarman

Senior Marketeer

Ennya Larmit

Creative content maker

Megan O'Riordan

Growth Marketeer

Daphne Prochowski

Coördinator Growth Marketing

Anne Roth

Marketing, communicatie & events

Harmen Straatman

Cameraman / video-editor

Joanne ter Veen

Marketing, communicatie & events

Monique Velders

Vriendencoördinator

Judith Vrancken

Press officer / copywriter

Muzikale ondersteuning

Erwin Weerstra

Pianist

Vivienne Chuliao

Pianist

Talentontwikkeling & Educatie

Eva Monen

Manager Talentontwikkeling & Educatie

Iris Binnerts

Medewerker Talentontwikkeling & Educatie

Saskia Bosman

Medewerker Talentontwikkeling & Educatie

Prince Credell

Beleidsadviseur Diversiteit en Inclusie / Medewerker Talentontwikkeling & Educatie

Lucie de Haas

Medewerker Talentontwikkeling & Educatie

Alinde Haan

Medewerker Talentontwikkeling & Educatie

Desiree Veraart

Medewerker Talentontwikkeling & Educatie

Janneke Wienen

Medewerker Talentontwikkeling & Educatie

Productie en Voorbereiding

Joost van Hilten

Manager Productie en Voorbereiding

Jeroen Cool

Coördinator Werkvoorbereiding

Petra van der Doorn

Coördinator Operationale uitvoering

Tjitte Meijer

Productieleider

Thijs Scheele

Coördinator AVC

Debby Stillebroer

Administratief medewerker TD

Jonas de Vries

Productieleider

Edo de Wit

Medewerker productie

Techniek

Eric Blom

Manager Techniek

Daan de Boer

2e Theatertechnicus AVC NDT 2

Niels Duursma

2e technicus AVC NDT 1

Lidewij Eggels

2e Technicus Licht

Dennis van Geest

Stagemanager

Jolanda de Kleine

Cue master

Lisette van der Linden

1e technicus Licht NDT 2

Niels Mudde

1e technicus AVC NDT 1

Pieter Offringa

1e technicus Toneel NDT 1

Barry van Oosten

1e technicus Licht NDT 1

Koos Planken

Supervisor NDT 2

Ole Schaaff

1e technicus Toneel NDT 2

Gerben de Snoo

2e technicus Licht NDT 1

Dave Staring

2e technicus Toneel NDT 1

Joël Wolf

2e Technicus Toneel NDT 1