Ter feestelijke afsluiting van het door de coronamatregelen gehavende 60-jarige jubileumseizoen van NDT en ter markering van het artistieke afscheid van huischoreografen Paul Lightfoot en Sol León, creëerden zij de afgelopen weken, samen met de dansers van NDT 1 en NDT 2, twee uitzonderlijke wereldpremières, exclusief vastgelegd op film. Beide projecten zijn gechoreografeerd met inachtneming van de bepalingen en het protocol rondom sociale afstand.
De films gaan op woensdag 15 juli om 20:00 digitaal in première via NDTV en het Youtube-kanaal van NDT en worden aaneensluitend vertoond. De films zijn vervolgens nog gratis te zien tot 10 augustus.

NDT. Al 65 jaar gewaun Haags
Zonder Den Haag, geen Neidâhlans Dans Theijatâh. Vanuit onze thuishaven in Den Haag reizen we al decennialang de hele wereld over met onze dansvoorstellingen. En we nemen ons Haagse hart altijd mee.

Switch '26
Een jaarlijkse NDT-favoriet is Switch: een avond volledig gecureerd, geproduceerd en gechoreografeerd door de dansers van NDT 1 en NDT 2. In 2026 vindt Switch plaats op 17 januari.



