Met een uitgesproken, eigenzinnige stijl die de grenzen van dans verkent, wordt Marco Goecke gezien als een van de meest unieke choreografische stemmen van vandaag. Sinds 2008 creëert hij werk voor Nederlands Dans Theater (NDT). In the Dutch Mountains markeert Goecke’s eerste avondvullende werk voor het gezelschap.

The Edge of Things
We starten het seizoen met The Edge of Things door NDT 2. Met 2 wereldpremières en de herneming van het geliefde, humoristische en absurdistische FIT (2018) van Alexander Ekman.

RESONANCE
RESONANCE viert gedurfde, grensverleggende en iconische werken van gerenommeerde makers die we koesteren bij NDT. Mémoires d’Oubliettes (2009) van Jiří Kylián, The Statement (2016) van Crystal Pite en Woke up Blind (2016) van Marco Goecke.











