AGENDA

In onderstaande kalender vindt u alle voorstellingen en evenementen van NDT 1 en 2. Gebruik het zoekfilter om de voorstelling van uw keuze te vinden. We helpen u graag met het maken van een keuze uit onze programma's van het seizoen. Wilt u meer weten, bekijk dan het overzicht.

  • Zoekfilter:

  • opnieuw

resultaten

201410/12Première Sehnsucht/Schmetterling
Lucent Danstheater
Den Haag
20:00
201411/12Sehnsucht/Schmetterling
Lucent Danstheater
Den Haag
20:00
201412/12Sehnsucht/Schmetterling
Lucent Danstheater
Den Haag
20:00
201413/12Sehnsucht/Schmetterling
Lucent Danstheater
Den Haag
20:00
201414/12Sehnsucht/Schmetterling
Lucent Danstheater
Den Haag
20:00
201416/12Opening tentoonstelling Leon & Lightfoot
Haags Gemeentemuseum
Den Haag
20:00
201416/12Documentaire Marco Goecke
NPO 3
,
20:30
201419/12Sehnsucht/Schmetterling
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
20:00
201420/12Sehnsucht/Schmetterling
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
20:00
201421/12Sehnsucht/Schmetterling (matinee)
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
15:00
201421/12Sehnsucht/Schmetterling
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
20:00
201528/01Strike Root - NDT 1 Premiere
Lucent Danstheater
Den Haag
20:00
201529/01Strike Root
Lucent Danstheater
Den Haag
20:00
201531/01Strike Root
Lucent Danstheater
Den Haag
20:00
201531/01Strike Root
Lucent Danstheater
Den Haag
20:00
201501/02Strike Root
Lucent Danstheater
Den Haag
20:00
201507/02Strike Root
Chassé Theater
Breda
20:00
201508/02Kids Day
Lucent Danstheater
Den Haag
15:00
201510/02Strike Root
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
201512/02Strike Root
Parktheater Eindhoven
Eindhoven
20:00
201514/02Strike Root
Wilminktheater & Muziekcentrum
Enschede
20:00
201517/02Strike Root
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
201520/02Strike Root
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
20:00
201521/02Strike Root
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
20:00
201522/02Strike Root
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
20:00
201526/02Strike Root
Parkstad Limburg Theater
Heerlen
20:00
201528/02Strike Root
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
201501/03Strike Root
Lucent Danstheater
Den Haag
20:00
201507/03Strike Root
Chassé Theater
Breda
20:00
201510/03Strike Root
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
201512/03Strike Root
Parktheater Eindhoven
Eindhoven
20:00
201514/03Strike Root
Wilminktheater & Muziekcentrum
Enschede
20:00
201517/03Strike Root
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
201519/03Symphysis
Lucent Danstheater
Den Haag
20:00
201520/03Symphysis
Lucent Danstheater
Den Haag
20:00
201521/03NDT Open Studio
Lucent Danstheater
Den Haag
17:00
201521/03Symphysis w/o link
Lucent Danstheater
Den Haag
20:00
201522/03Symphysis
Lucent Danstheater
Den Haag
21:00
201526/03Symphysis
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
201528/03Symphysis
Theater a/h Vrijthof
Maastricht
20:00
201502/04Switch 2015
Lucent Danstheater
Den Haag
19:30
201504/04Symphysis
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
20:30
201505/04Symphysis
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
20:30
201507/04Symphysis
Zaantheater
Zaandam
20:15
201508/04Symphysis
Schouwburg Rotterdam
Rotterdam
20:15
201512/04Symphysis
De Harmonie
Leeuwarden
15:00
201514/04Symphysis
Agnietenhof
Tiel
20:00
201516/04Strong Language
Lucent Danstheater
Den Haag
20:00
201516/04Symphysis
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
201517/04Strong Language
Lucent Danstheater
Den Haag
20:00
201518/04NDT Open Studio
Lucent Danstheater
Den Haag
17:00
201518/04Strong Language
Lucent Danstheater
Den Haag
20:00
201518/04Symphysis
Parktheater Eindhoven
Eindhoven
20:00
201523/04Strong Language
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
20:00
201524/04Strong Language
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
20:00
201525/04Strong Language
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
20:00
201528/04Tour Frankrijk - NDT2
Théâtre de Nîmes
Nîmes, Frankrijk
20:00
201529/04Tour Frankrijk Tour Frankrijk - NDT 2
Théâtre de Nîmes
Nîmes, Frankrijk
20:00
201507/05Strong Language
Schouwburg Arnhem
Arnhem
20:15
201509/05Strong Language
Theater a/d Parade
Den Bosch
20:00
201513/05Strong Language
Theater De Maaspoort
Venlo
20:15
201515/05Strong Language
Lucent Danstheater
Den Haag
20:00
201516/05Strong Language
Lucent Danstheater
Den Haag
20:00
201519/05Strong Language
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
201521/05Strong Language
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
201522/05Symphysis
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
201527/05Strong Language
Parktheater Eindhoven
Eindhoven
20:00
201528/05NDT 2 Danst
Lucent Danstheater
Den Haag
13:00
201529/05NDT 2 Danst
Lucent Danstheater
Den Haag
13:00
201502/06Symphysis
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
201504/06Strong Language
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
201505/06Symphysis
Cultuurcentrum Hasselt
Hasselt, België
20:00
201512/06Up & Coming Choreographers
Korzo Theater
Den Haag
20:00
201513/06Up & Coming Choreographers
Korzo Theater
Den Haag
20:00
201517/06Up & Coming Choreographers
Korzo Theater
Den Haag
20:00
201518/06Up & Coming Choreographers
Korzo Theater
Den Haag
20:00
201519/06Up & Coming Choreographers
Korzo Theater
Den Haag
20:00
201520/06NDT Open Studio
Lucent Danstheater
Den Haag
17:00
201520/06Up & Coming Choreographers
Korzo Theater
Den Haag
20:00
201525/06Stuttgart 2015 - NDT 2
Theaterhaus
Stuttgart, Duitsland
20:00
201527/06Tour Rusland - NDT 1
The Bolshoi Theatre - Historic
Moskou, Rusland
19:00
201528/06Tour Rusland - NDT 1
The Bolshoi Theatre - Historic
Moskou, Rusland
18:00
201530/06Tour Rusland - NDT 1
The Bolshoi Theatre - New stage
Moskou, Rusland
19:00
201501/07Tour Rusland - NDT 1
The Bolshoi Theatre - New stage
Moskou, Rusland
19:00
201501/07Tour Rusland - NDT 2
Alexandrinsky Theater
Sint Petersburg, Rusland
20:00
201502/07Tour Rusland - NDT 2
Alexandrinsky Theater
Sint Petersburg, Rusland
20:00
201506/07Stuttgart 2015 - NDT 1
Theaterhaus
Stuttgart, Duitsland
20:00
201508/07Tour USA - NDT 2
Ted Shawn Theatre
Jacob's Pillow, Verenigde Staten
20:00
201509/07Tour USA - NDT 2
Ted Shawn Theatre
Jacob's Pillow, Verenigde Staten
20:00
201510/07Tour USA - NDT 2
Ted Shawn Theatre
Jacob's Pillow, Verenigde Staten
20:00
201511/07Tour USA - NDT 2
Ted Shawn Theatre
Jacob's Pillow, Verenigde Staten
14:00
201511/07Tour USA - NDT 2
Ted Shawn Theatre
Jacob's Pillow, Verenigde Staten
20:00
201512/07Tour USA - NDT 2
Ted Shawn Theatre
Jacob's Pillow, Verenigde Staten
14:00
201515/07Tour Spanje 2015 - NDT1
Teatro Real Madrid
Madrid, Spanje
20:00
201516/07Tour Spanje 2015 - NDT1
Teatro Real Madrid
Madrid, Spanje
20:00
201517/07Tour Spanje 2015 - NDT1
Teatro Real Madrid
Madrid, Spanje
20:00
201518/07Tour Spanje 2015 - NDT1
Teatro Real Madrid
Madrid, Spanje
18:00
201518/07Tour Spanje 2015 - NDT1
Teatro Real Madrid
Madrid, Spanje
21:30
201519/07Tour Spanje 2015 - NDT1
Teatro Real Madrid
Madrid, Spanje
20:00
201510/08Summer Intensive
Lucent Danstheater
Den Haag
09:00
201522/08NDT Summer Intensive Open Avond
Theater a/h Spui
Den Haag
19:00
201529/08Uitmarkt
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
13:00
201503/09Free to Move
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
201506/09UIT Festival Den Haag
Theater a/h Spui
Den Haag
09:00
201501/10Start Again
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
201502/10Start Again
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
201503/10Start Again
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
201503/10Feest vd Nederlandse Dans
Theater a/h Vrijthof
Maastricht
20:15
201507/10Start Again
Chassé Theater
Breda
20:00
201508/10Infant
Korzo Theater
Den Haag
20:30
201509/10Tour Singapore
Esplanade
Singapore, Senegal
20:00
201509/10Start Again
Parktheater Eindhoven
Eindhoven
20:00
201509/10Infant
Korzo Theater
Den Haag
20:30
201510/10Tour Singapore
Esplanade
Singapore, Senegal
20:00
201510/10Infant
Korzo Theater
Den Haag
20:30
201515/10Start Again
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
201516/10Start Again
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
201517/10Start Again
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
201521/10Danser voor één dag - De Betovering
Lucent Danstheater
Den Haag
09:00
201528/10Tour Berlijn
Berliner Festspiele
Berlijn, Duitsland
20:00
201529/10Tour Berlijn
Berliner Festspiele
Berlijn, Duitsland
20:00
201529/10Shearing the Wolves
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
201530/10Tour Berlijn
Berliner Festspiele
Berlijn, Duitsland
20:00
201530/10Shearing the Wolves
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
201531/10Tour Berlijn
Berliner Festspiele
Berlijn, Duitsland
20:00
201531/10Shearing the Wolves
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
201506/11Shearing the Wolves
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
201507/11Shearing the Wolves
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
201508/11Kids Day
Zuiderstrandtheater
Den Haag
10:30
201508/11Shearing the Wolves
Zuiderstrandtheater
Den Haag
14:30
201511/11Shearing the Wolves
Theater a/d Parade
Den Bosch
20:00
201512/11Here We Live and Now
Korzo Theater
Den Haag
19:30
201513/11Here We Live and Now
Korzo Theater
Den Haag
19:30
201513/11Start Again
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
20:00
201513/11Shearing the Wolves
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
201514/11Here We Live and Now
Korzo Theater
Den Haag
19:30
201514/11Start Again
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
20:00
201515/11Start Again
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
20:00
201516/11NDT 2 Danst
Zuiderstrandtheater
Den Haag
13:00
201516/11Balletgala St. Dansersfonds '79
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
20:00
201517/11NDT 2 Danst
Zuiderstrandtheater
Den Haag
13:00
201518/11NDT 2 Danst
Zuiderstrandtheater
Den Haag
13:00
201518/11Here We Live and Now
Korzo Theater
Den Haag
19:30
201519/11NDT 2 Danst
Zuiderstrandtheater
Den Haag
13:00
201519/11Here We Live and Now
Korzo Theater
Den Haag
19:30
201519/11Start Again
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
201520/11Here We Live and Now
Korzo Theater
Den Haag
19:30
201521/11Here We Live and Now
Korzo Theater
Den Haag
19:30
201521/11Start Again
Theater a/h Vrijthof
Maastricht
20:00
201524/11Start Again
Theater De Maaspoort
Venlo
20:00
201524/11Shearing the Wolves
Parktheater Eindhoven
Eindhoven
20:00
201525/11Shearing the Wolves
Agnietenhof
Tiel
20:00
201525/11Young Talent
Korzo Theater
Den Haag
20:30
201526/11Start Again
Schouwburg Rotterdam
Rotterdam
20:00
201526/11Young Talent
Korzo Theater
Den Haag
20:30
201527/11Shearing the Wolves
Wilminktheater & Muziekcentrum
Enschede
20:00
201527/11Young Talent
Korzo Theater
Den Haag
20:30
201528/11Tour Antwerpen
deSingel
Antwerpen, België
20:00
201529/11Tour Antwerpen
deSingel
Antwerpen, België
15:00
201501/12Shearing the Wolves
Parkstad Limburg Theater
Heerlen
20:00
201503/12Shearing the Wolves
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
201508/12School of Thought
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
19:00
201508/12School of Thought
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
21:00
201509/12School of Thought
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
19:00
201509/12School of Thought
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
21:00
201510/12School of Thought
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
19:00
201510/12Shearing the Wolves
Schouwburg Arnhem
Arnhem
20:15
201510/12School of Thought
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
21:00
201511/12Shearing the Wolves
De Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
201513/12Shearing the Wolves
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
20:30
201514/12Shearing the Wolves
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
20:30
201516/12Shearing the Wolves
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
201517/12School of Thought
Lucent Danstheater
Den Haag
19:00
201517/12School of Thought
Lucent Danstheater
Den Haag
21:00
201518/12School of Thought
Lucent Danstheater
Den Haag
19:00
201518/12Shearing the Wolves
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
201518/12School of Thought
Lucent Danstheater
Den Haag
21:00
201519/12NDT Talent Day
Lucent Danstheater
Den Haag
09:00
201519/12School of Thought
Lucent Danstheater
Den Haag
19:00
201519/12School of Thought
Lucent Danstheater
Den Haag
21:00
201520/12School of Thought
Lucent Danstheater
Den Haag
19:00
201520/12Shearing the Wolves
Theater De Vest
Alkmaar
20:15
201527/12Dansdocu 'Voices of Finance'
NPO 2
,
13:00
201611/01Start auditions Summer Intensive
Lucent Danstheater
Den Haag
10:00
201619/01Tour Kopenhagen
Det Kongelige Teater
Kopenhagen, Denemarken
19:30
201620/01Tour Kopenhagen
Det Kongelige Teater
Kopenhagen, Denemarken
19:30
201621/01Tour Kopenhagen
Det Kongelige Teater
Kopenhagen, Denemarken
19:30
201627/01Tour Fürth
Stadttheater Furth
Furth, Duitsland
19:30
201628/01Tour Fürth
Stadttheater Furth
Furth, Duitsland
19:30
201628/01Gala Holland Dance Festival
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
201629/01Tour Fürth
Stadttheater Furth
Furth, Duitsland
19:30
201630/01Tour Fürth
Stadttheater Furth
Furth, Duitsland
19:30
201631/01Tour Fürth
Stadttheater Furth
Furth, Duitsland
19:30
201603/02Tour Baden
Kurtheater Baden
Baden, Zwitserland
20:00
201604/02Somos (première)
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
201605/02Somos
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
201606/02Somos
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
201610/02Somos
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
201612/02Somos
Parktheater Eindhoven
Eindhoven
20:00
201616/02Somos
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
201618/02Filmhuis: documentaire Jaap Flier
Holland Dance
Den Haag
18:30
201618/02Somos
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
201618/02Straight Around (première)
Theater a/h Spui
Den Haag
20:00
201619/02Straight Around
Theater a/h Spui
Den Haag
20:00
201620/02Straight Around
Theater a/h Spui
Den Haag
20:00
201624/02Somos
Parkstad Limburg Theater
Heerlen
20:00
201625/02Straight Around
Agoratheater
Lelystad
20:00
201627/02Somos
Wilminktheater & Muziekcentrum
Enschede
20:00
201627/02Straight Around
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
201603/03Somos
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
201603/03Straight Around
Theater a/h Spui
Den Haag
20:00
201604/03Somos
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
201604/03Straight Around
Theater a/h Spui
Den Haag
20:00
201605/03Somos
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
201605/03Straight Around
Theater a/h Spui
Den Haag
20:00
201606/03Straight Around
Theater a/h Spui
Den Haag
20:00
201608/03Somos
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
20:00
201608/03Straight Around
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
201609/03Somos
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
20:00
201610/03Somos
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
20:00
201610/03Straight Around
Zaantheater
Zaandam
20:15
201612/03Straight Around
Theater De Spiegel
Zwolle
20:00
201615/03Straight Around
Theater De Maaspoort
Venlo
20:15
201616/03Tour Reggio Emilia
Teatro Romolo Valli
Reggio Emilia, Italië
20:30
201617/03Straight Around
Schouwburg De Lawei
Drachten
20:00
201619/03Tour Belgrado
Sava Center
Belgrado, Servië
20:00
201619/03Straight Around
Schouwburg Kunstmin
Dordrecht
20:15
201620/03Straight Around
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
201623/03Straight Around
Flint
Amersfoort
20:15
201625/03Straight Around
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
20:30
201626/03Straight Around
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
20:30
201629/03Straight Around
Theater a/h Vrijthof
Maastricht
20:00
201631/03Straight Around
Schouwburg Rotterdam
Rotterdam
20:15
201601/04Switch 2016
Lucent Danstheater
Den Haag
19:30
201602/04Switch 2016
Lucent Danstheater
Den Haag
19:30
201609/04Tour Baden Baden
Festspielhaus und Festspiele
Baden Baden, Duitsland
19:00
201610/04Kids Day
Lucent Danstheater
Den Haag
10:30
201610/04Tour Baden Baden
Festspielhaus und Festspiele
Baden Baden, Duitsland
18:00
201612/04Tour Verenigd Koninkrijk
New Victoria Theatre
Woking, Verenigd Koninkrijk
19:30
201613/04Tour Verenigd Koninkrijk
New Victoria Theatre
Woking, Verenigd Koninkrijk
19:30
201615/04Tour Verenigd Koninkrijk
The Mayflower Theatre
Southampton, Verenigd Koninkrijk
19:30
201616/04Tour Verenigd Koninkrijk
The Mayflower Theatre
Southampton, Verenigd Koninkrijk
19:30
201619/04Tour Verenigd Koninkrijk
The Lowry
Salford, Verenigd Koninkrijk
19:30
201620/04Tour Verenigd Koninkrijk
The Lowry
Salford, Verenigd Koninkrijk
19:30
201620/04Voorjaarsontwaken 2016
Korzo Theater
Den Haag
19:30
201621/04Voorjaarsontwaken 2016
Korzo Theater
Den Haag
19:30
201622/04Tour Verenigd Koninkrijk
Festival Theatre
Edinburgh, Verenigd Koninkrijk
19:30
201622/04Voorjaarsontwaken 2016
Korzo Theater
Den Haag
19:30
201623/04Tour Verenigd Koninkrijk
Festival Theatre
Edinburgh, Verenigd Koninkrijk
19:30
201623/04Voorjaarsontwaken 2016
Korzo Theater
Den Haag
19:30
201626/04Tour Verenigd Koninkrijk
Theatre Royal
Newcastle, Verenigd Koninkrijk
19:30
201627/04Tour Verenigd Koninkrijk
Theatre Royal
Newcastle, Verenigd Koninkrijk
19:30
201628/04Separate Ways
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
201629/04Tour Verenigd Koninkrijk
Alhambra Theatre
Bradford, Verenigd Koninkrijk
19:30
201629/04Separate Ways (première)
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
201630/04Tour Verenigd Koninkrijk
Alhambra Theatre
Bradford, Verenigd Koninkrijk
19:30
201630/04Separate Ways
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
201603/05Tour Verenigd Koninkrijk
Birmingham Hippodrome
Birmingham, Verenigd Koninkrijk
20:00
201604/05Tour Verenigd Koninkrijk
Birmingham Hippodrome
Birmingham, Verenigd Koninkrijk
20:00
201606/05Tour Verenigd Koninkrijk
Theatre Royal
Plymouth, Verenigd Koninkrijk
20:00
201606/05Separate Ways
Schouwburg Arnhem
Arnhem
20:15
201607/05Tour Verenigd Koninkrijk
Theatre Royal
Plymouth, Verenigd Koninkrijk
20:00
201610/05Tour Verenigd Koninkrijk
Royal Concert Hall
Nottingham, Verenigd Koninkrijk
20:00
201611/05Tour Verenigd Koninkrijk
Royal Concert Hall
Nottingham, Verenigd Koninkrijk
20:00
201611/05Separate Ways
Nationale Opera & Ballet
Amsterdam
20:15
201612/05Separate Ways
Nationale Opera & Ballet
Amsterdam
20:15
201613/05Tour Verenigd Koninkrijk
The Brighton Dome
Brighton, Verenigd Koninkrijk
20:00
201613/05Separate Ways
Nationale Opera & Ballet
Amsterdam
20:15
201614/05Tour Verenigd Koninkrijk
The Brighton Dome
Brighton, Verenigd Koninkrijk
20:00
201614/05Separate Ways
Nationale Opera & Ballet
Amsterdam
20:15
201618/05Tour Verenigd Koninkrijk
Sadler`s Wells
Londen, Verenigd Koninkrijk
19:30
201618/05Separate Ways
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
201619/05Tour Verenigd Koninkrijk
Sadler`s Wells
Londen, Verenigd Koninkrijk
19:30
201619/05Separate Ways
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
201619/05M - Samir Calixto
Korzo Theater
Den Haag
20:30
201620/05Tour Verenigd Koninkrijk
Sadler`s Wells
Londen, Verenigd Koninkrijk
19:30
201620/05Separate Ways
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
201620/05M - Samir Calixto
Korzo Theater
Den Haag
20:30
201621/05Separate Ways
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
201621/05M - Samir Calixto
Korzo Theater
Den Haag
20:30
201625/05Separate Ways
Theater a/d Parade
Den Bosch
20:00
201628/05Separate Ways
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
201631/05Separate Ways
Parktheater Eindhoven
Eindhoven
20:00
201604/06Separate Ways
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
201607/06Separate Ways
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
201609/06Tour Perpignan
Théâtre de L'Archipel
Perpignan, Frankrijk
19:00
201610/06Tour Perpignan
Théâtre de L'Archipel
Perpignan, Frankrijk
20:30
201614/06Tour Leverkusen
Forum Leverkusen
Leverkusen, Duitsland
19:30
201615/06Tour Leverkusen
Forum Leverkusen
Leverkusen, Duitsland
19:30
201618/06Tour Brno
Janáček Theatre
Brno, Tsjechië
19:00
201622/06Tour Melbourne
Arts Centre
Melbourne, Australië
20:00
201623/06Tour Melbourne
Arts Centre
Melbourne, Australië
20:00
201624/06Tour Lublin
Lubelski Teatr Tanca
Lublin, Polen
20:00
201624/06Tour Melbourne
Arts Centre
Melbourne, Australië
20:00
201625/06Tour Lublin
Lubelski Teatr Tanca
Lublin, Polen
20:00
201625/06Tour Melbourne
Arts Centre
Melbourne, Australië
20:00
201629/06Tour Auckland
Auckland Live, The Civic
Auckland, Nieuw-Zeeland
19:30
201630/06Tour Auckland
Auckland Live, The Civic
Auckland, Nieuw-Zeeland
19:30
201601/07Tour Auckland
Auckland Live, The Civic
Auckland, Nieuw-Zeeland
19:30
201602/07Tour Auckland
Auckland Live, The Civic
Auckland, Nieuw-Zeeland
19:30
201608/07Tour Trenčín
Pohoda Festival
Trenčín Airport, Trenčín, Slowakije
20:00
201601/08Start NDT Summer Intensive 2016
Lucent Danstheater
Den Haag
08:00
201613/08NDT Summer Intensive Presentatie
Lucent Danstheater
Den Haag
19:00
201627/08Uitmarkt Amsterdam (NDT 1 - Thin Skin)
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
13:00
201628/08Uitmarkt Amsterdam (ABN AMRO stage)
Uitmarkt
Amsterdam
09:00
201601/09Free to Move
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
201603/09Haags UIT Festival (NDT 1 - Thin Skin)
Zuiderstrandtheater
Den Haag
13:00
201604/09Haags UIT Festival (NDT 2 - Schubert)
Theater a/h Spui
Den Haag
16:00
201617/09Tour Maribor, Slovenia
Slovene National Theatre
Maribor, Slovenië
20:00
201622/09Stage One (première)
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
201623/09Stage One
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
201624/09NDT Open Studio
Lucent Danstheater
Den Haag
16:00
201624/09Stage One
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
201628/09Stage One
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
201629/09Stage One
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
201630/09Up & Coming Choreographers (première)
Korzo Theater
Den Haag
20:00
201601/10Up & Coming Choreographers
Korzo Theater
Den Haag
20:00
201601/10Stage One
Schouwburg Rotterdam
Rotterdam
20:15
201604/10Stage One
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
201605/10Up & Coming Choreographers
Korzo Theater
Den Haag
20:00
201606/10Up & Coming Choreographers
Korzo Theater
Den Haag
20:00
201607/10Up & Coming Choreographers
Korzo Theater
Den Haag
20:00
201607/10Fall For Dance
New York City Center
New York, Verenigde Staten
20:00
201608/10NDT Open Studio
Lucent Danstheater
Den Haag
16:00
201608/10Up & Coming Choreographers
Korzo Theater
Den Haag
20:00
201608/10Fall For Dance
New York City Center
New York, Verenigde Staten
20:00
201610/10Stage One
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
20:00
201611/10Stage One
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
20:00
201612/10Stage One
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
20:00
201618/10Choreograaf voor één dag
Lucent Danstheater
Den Haag
09:00
201618/10Stage One
Parktheater Eindhoven
Eindhoven
20:00
201601/11Tour Canada 16-17
Théâtre Maisonneuve
Montreal, Canada
20:00
201602/11Symbolen - Vrienden Generale
Zuiderstrandtheater
Den Haag
19:30
201602/11Tour Canada 16-17
Théâtre Maisonneuve
Montreal, Canada
20:00
201603/11Tour Canada 16-17
Théâtre Maisonneuve
Montreal, Canada
20:00
201603/11Symbolen (première)
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
201604/11Tour Canada 16-17
Théâtre Maisonneuve
Montreal, Canada
20:00
201604/11Symbolen
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
201605/11Tour Canada 16-17
Théâtre Maisonneuve
Montreal, Canada
20:00
201605/11Symbolen
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
201606/11Kids Day
Lucent Danstheater
Den Haag
10:00
201608/11Symbolen
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
201609/11Tour Canada 16-17
Sony Center
Toronto, Canada
20:00
201610/11Symbolen
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
20:30
201611/11Here We Live and Now
Korzo Theater
Den Haag
19:30
201611/11Symbolen
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
20:30
201612/11Here We Live and Now
Korzo Theater
Den Haag
19:30
201613/11Vertrek Vriendenreis NYC
New York City Center
New York, Verenigde Staten
09:00
201614/11NDT 2 Danst
Zuiderstrandtheater
Den Haag
11:30
201614/11Balletgala Stichting Dansersfonds ‘79
DeLaMar Theater
Amsterdam
19:30
201615/11NDT 2 Danst
Zuiderstrandtheater
Den Haag
11:30
201616/11Here We Live and Now
Korzo Theater
Den Haag
19:30
201616/11Tour USA 2016
New York City Center
New York, Verenigde Staten
20:00
201617/11Here We Live and Now
Korzo Theater
Den Haag
19:30
201617/11Tour USA 2016
New York City Center
New York, Verenigde Staten
20:00
201617/11Symbolen
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
201618/11Here We Live and Now
Korzo Theater
Den Haag
19:30
201618/11Tour USA 2016
New York City Center
New York, Verenigde Staten
20:00
201618/11Symbolen
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
201619/11NDT Open Studio
Lucent Danstheater
Den Haag
16:00
201619/11Here We Live and Now
Korzo Theater
Den Haag
19:30
201619/11Tour USA 2016
New York City Center
New York, Verenigde Staten
20:00
201619/11Symbolen
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
201622/11Symbolen
Theater a/d Parade
Den Bosch
20:00
201623/11Young Talent`Performance
Korzo Theater
Den Haag
20:00
201624/11Young Talent Performance
Korzo Theater
Den Haag
20:00
201624/11Symbolen
Agoratheater
Lelystad
20:15
201625/11Young Talent Performance
Korzo Theater
Den Haag
20:00
201626/11Young Talent Performance
Korzo Theater
Den Haag
20:00
201626/11Symbolen
Flint
Amersfoort
20:15
201629/11Symbolen
Parktheater Eindhoven
Eindhoven
20:00
201602/12Symbolen
Stadsschouwburg
Groningen
20:15
201606/12Symbolen
Zaantheater
Zaandam
20:15
201607/12Symbolen
Schouwburg Arnhem
Arnhem
20:15
201608/12Spiritwalking (première)
Westergasfabriek
Amsterdam
20:00
201608/12Symbolen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
201609/12Spiritwalking
Westergasfabriek
Amsterdam
20:00
201610/12NDT Talent Day
Lucent Danstheater
Den Haag
09:00
201610/12Spiritwalking
Westergasfabriek
Amsterdam
20:00
201610/12Symbolen
Theater a/h Vrijthof
Maastricht
20:00
201611/12Spiritwalking
Westergasfabriek
Amsterdam
20:00
201613/12Spiritwalking
Westergasfabriek
Amsterdam
20:00
201613/12Symbolen
Theater De Vest
Alkmaar
20:15
201614/12Spiritwalking
Westergasfabriek
Amsterdam
20:00
201615/12Symbolen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
201617/12Symbolen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
201620/12Symbolen
Theater De Spiegel
Zwolle
20:00
201622/12Symbolen
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
VR27/01Three Times Rebel (Cadance)
Korzo Theater
Den Haag
21:00
ZA28/01Three Times Rebel (Cadance)
Korzo Theater
Den Haag
19:30
ZO29/01Three Times Rebel (Cadance)
Korzo Theater
Den Haag
20:00
WO01/02Scenic Route (Generale)
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
DO02/02Scenic Route (première)
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
VR03/02Scenic Route
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
ZA04/02NDT Open Studio
Lucent Danstheater
Den Haag
16:00
ZA04/02Scenic Route
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
DI07/02Scenic Route
Parktheater Eindhoven
Eindhoven
20:00
DO09/02Scenic Route
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
ZA11/02Scenic Route
Theater a/h Vrijthof
Maastricht
20:00
WO15/02Scenic Route
Nationale Opera & Ballet
Amsterdam
20:15
DO16/02Scenic Route
Nationale Opera & Ballet
Amsterdam
20:15
ZA18/02NDT 2 Tour Budapest Dance Festival
National Dance Theater
Budapest, Hongarije
19:00
ZO19/02NDT 2 Tour Budapest Dance Festival
National Dance Theater
Budapest, Hongarije
19:00
WO22/02NDT 2 Tour Italië
Teatro Romolo Valli
Reggio Emilia, Italië
20:00
VR24/02NDT 1 Tour Taiwan
National Taichung Theater
Taichung, Taiwan
20:00
ZA25/02Kids Day
Lucent Danstheater
Den Haag
10:00
ZA25/02NDT 2 Tour Italië
Teatro Ponchielli
Cremona, Italië
20:00
ZA25/02NDT 1 Tour Taiwan
National Taichung Theater
Taichung, Taiwan
20:00
VR03/03NDT 1 Tour Griekenland
Megaron Athene
Athene, Griekenland
20:00
ZA04/03NDT 1 Tour Griekenland
Megaron Athene
Athene, Griekenland
20:00
ZO05/03NDT 1 Tour Griekenland
Megaron Athene
Athene, Griekenland
20:00
DI07/03NDT 2, Tour Frankrijk, 16-17
Theatre de Sète
Sète, Frankrijk
20:00
WO08/03NDT 2, Tour Frankrijk, 16-17
Theatre de Sète
Sète, Frankrijk
20:00
VR10/03NDT 2, Tour Frankrijk, 16-17
Opera de Massy
Massy, Frankrijk
20:00
DI21/03Scenic Route
Wilminktheater & Muziekcentrum
Enschede
20:00
DO23/03Scenic Route
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
VR24/03Scenic Route
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
ZA25/03Scenic Route
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
DI28/03Scenic Route
Parkstad Limburg Theater
Heerlen
20:00
WO29/03Smoke and Mirrors (generale repetitie)
Zuiderstrandtheater
Den Haag
19:30
DO30/03Smoke and Mirrors (première)
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
DO30/03Scenic Route
Schouwburg Arnhem
Arnhem
20:15
VR31/03Smoke and Mirrors
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
ZA01/04Seizoenspresentatie 17-18 Vrienden
Zuiderstrandtheater
Den Haag
14:00
ZA01/04NDT Open Studio
Lucent Danstheater
Den Haag
16:00
ZA01/04Smoke and Mirrors
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
DI04/04Smoke and Mirrors
Parkstad Limburg Theater
Heerlen
20:00
DI04/04Scenic Route
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
DO06/04Smoke and Mirrors
Schouwburg De Lawei
Drachten
20:00
DO06/04Scenic Route
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
ZA08/04Smoke and Mirrors
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
ZA08/04Scenic Route
Theater De Spiegel
Zwolle
20:00
MA10/04NDT 2 Danst
Zuiderstrandtheater
Den Haag
11:30
DI11/04NDT 2 Danst
Zuiderstrandtheater
Den Haag
11:30
ZA15/04Smoke and Mirrors
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
20:30
ZO16/04Smoke and Mirrors
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
20:30
MA17/04Smoke and Mirrors
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
20:30
WO19/04Smoke and Mirrors
De Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
VR21/04NDT 1 Tour Rusland
Alexandrinsky Theater
Sint Petersburg, Rusland
20:00
ZA22/04NDT 2 Tour Oostenrijk
Festspielhaus Bregenz
Bregenz, Oostenrijk
20:00
ZA22/04NDT 1 Tour Rusland
Alexandrinsky Theatre
St. Petersburg, Rusland
20:00
DO27/04NDT 1 Tour Duitsland
Movimentos
Wolfsburg, Duitsland
20:00
VR28/04NDT 1 Tour Duitsland
Movimentos
Wolfsburg, Duitsland
20:00
ZA29/04NDT 1 Tour Duitsland
Movimentos
Wolfsburg, Duitsland
20:00
ZO30/04NDT 2 Tour Duitsland
Stadthalle Aschaffenburg
Aschaffenburg, Duitsland
20:00
ZO30/04NDT 1 Tour Duitsland
Movimentos
Wolfsburg, Duitsland
20:00
WO03/05NDT 2 Tour Luxemburg
Les Théâtres de la Ville de Luxembourg Luxemburg
Luxemburg, Luxemburg
20:00
DO04/05NDT 2 Tour Luxemburg
Les Théâtres de la Ville de Luxembourg Luxemburg
Luxemburg, Luxemburg
20:00
ZA06/05NDT 2 Tour Duitsland
Forum am Schloßpark
Ludwigsburg, Duitsland
20:00
ZO07/05NDT 2 Tour Duitsland
Forum am Schloßpark
Ludwigsburg, Duitsland
20:00
VR12/05Smoke and Mirrors
Agnietenhof
Tiel
20:00
ZA13/05Smoke and Mirrors
Schouwburg Kunstmin
Dordrecht
20:15
DI16/05Smoke and Mirrors
Chassé Theater
Breda
20:00
DO18/05Smoke and Mirrors
Theater a/h Spui
Den Haag
20:00
DO18/05Parade (première)
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
VR19/05Smoke and Mirrors
Theater a/h Spui
Den Haag
20:00
VR19/05Parade
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
ZA20/05NDT Open Studio
Lucent Danstheater
Den Haag
16:00
ZA20/05Smoke and Mirrors
Theater a/h Spui
Den Haag
20:00
ZA20/05Parade
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
DI23/05Smoke and Mirrors
Theater De Maaspoort
Venlo
20:15
WO24/05Parade
Parktheater Eindhoven
Eindhoven
20:00
DO25/05Smoke and Mirrors
Schouwburg Rotterdam
Rotterdam
20:15
VR26/05Parade
Nationale Opera & Ballet
Amsterdam
20:15
ZA27/05Smoke and Mirrors
Wilminktheater & Muziekcentrum
Enschede
20:00
ZA27/05Parade
Nationale Opera & Ballet
Amsterdam
20:15
DI30/05Parade
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
WO31/05Smoke and Mirrors
Theater a/d Parade
Den Bosch
20:00
DO01/06Parade
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
DO01/06Smoke and Mirrors
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
ZA03/06Switch '17
Zuiderstrandtheater
Den Haag
19:30
WO07/06Parade
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
DO08/06Parade
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
DO08/06NDT 2 Tour Rusland
The Opera and Ballet Theatre
Voronezh, Rusland
20:00
DO08/06Parade
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
VR09/06Parade
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
VR09/06NDT 2 Tour Rusland
The Opera and Ballet Theatre
Voronezh, Rusland
20:00
DI13/06Parade
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
WO14/06NDT 2 Tour Finland
Kuopio City Theatre
Kyopio, Finland
20:00
DO15/06NDT 2 Tour Finland
Kuopio City Theatre
Kyopio, Finland
20:00
DO15/06Parade
Schouwburg Rotterdam
Rotterdam
20:15
ZO18/06NDT 2 Tour Litouwen
Lithuanian National Drama Theatre
Vilnius, Litouwen
20:00
DO22/06NDT 1 Tour Frankrijk 16-17
Théâtre Chaillot
Parijs, Frankrijk
19:30
VR23/06NDT 1 Tour Frankrijk 16-17
Théâtre Chaillot
Parijs, Frankrijk
20:30
ZA24/06NDT 1 Tour Frankrijk 16-17
Théâtre Chaillot
Parijs, Frankrijk
20:30
ZO25/06NDT 1 Tour Frankrijk 16-17
Théâtre Chaillot
Parijs, Frankrijk
15:30
DI27/06NDT 1 Tour Frankrijk 16-17
Théâtre Chaillot
Parijs, Frankrijk
20:30
WO28/06NDT 2 Tour Georgië
Opera and Ballet State Theatre
Tiblisi, Georgië
20:00
WO28/06NDT 1 Tour Frankrijk 16-17
Théâtre Chaillot
Parijs, Frankrijk
20:30
DO29/06NDT 1 Tour Frankrijk 16-17
Théâtre Chaillot
Parijs, Frankrijk
19:30
DO29/06NDT 2 Tour Georgië
Opera and Ballet State Theatre
Tiblisi, Georgië
20:00
VR30/06Shortcuts XL
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
VR30/06NDT 1 Tour Frankrijk 16-17
Théâtre Chaillot
Parijs, Frankrijk
20:30
ZA08/07NDT 2 Tour Mexico
Teatro Diana
Guadalajara, Mexico
20:00
ZO09/07NDT 2 Tour Mexico
Teatro Diana
Guadalajara, Mexico
18:00
MA24/07Start NDT Summer Intensive 2017
Lucent Danstheater
Den Haag
08:00
DO31/08Free to Move 2017
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
VR22/09Side A: Split into One (première)
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
ZA23/09Side A: Split into One
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
ZO24/09Side A: Split into One (matinee)
Zuiderstrandtheater
Den Haag
14:30
DO28/09Side A: Split into One
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
20:00
VR29/09Side A: Split into One
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
20:00
ZA30/09Side A: Split into One
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
20:00
ZO01/10Side A: Split into One (matinee)
Stadsschouwburg (Matinee) Amsterdam
Amsterdam
15:00
DO05/10Side B: Adrift (première)
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
ZA07/10Side B: Adrift
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
DI10/10Side A: Split into One
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
DI10/10Side B: Adrift
Theater De Spiegel
Zwolle
20:15
DO12/10Side A: Split into One
Chassé Theater
Breda
20:00
DO12/10Side B: Adrift
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
WO18/10Side A: Split into One
Schouwburg Rotterdam
Rotterdam
20:15
WO18/10Side B: Adrift
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
20:30
DO19/10Side B: Adrift
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
20:30
ZA04/11Schubert (première)
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
ZO05/11Schubert (matinee)
Zuiderstrandtheater
Den Haag
14:30
DO09/11Schubert
Parktheater Eindhoven
Eindhoven
20:00
VR10/11Schubert
Nationale Opera & Ballet
Amsterdam
20:15
ZO12/11Schubert
Nationale Opera & Ballet
Amsterdam
20:15
DI14/11Schubert
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
VR17/11Schubert
Theater a/h Vrijthof
Maastricht
20:00
MA20/11Cacti Schoolvoorstelling
Zuiderstrandtheater
Den Haag
09:00
DI21/11Cacti Schoolvoorstelling
Zuiderstrandtheater
Den Haag
09:00
WO22/11Schubert
Theater a/d Parade
Den Bosch
20:00
ZO26/11Schubert
Flint
Amersfoort
20:15
DI28/11Schubert
Schouwburg Kunstmin
Dordrecht
20:15
WO29/11Young Talent Project
Lucent Danstheater
Den Haag
09:00
DO30/11Young Talent Project
Lucent Danstheater
Den Haag
09:00
DO30/11Schubert
Schouwburg Arnhem
Arnhem
20:15
VR01/12Young Talent Project
Lucent Danstheater
Den Haag
09:00
ZA02/12Young Talent Project
Lucent Danstheater
Den Haag
09:00
ZA02/12Schubert
Wilminktheater & Muziekcentrum
Enschede
20:00
WO06/12Schubert
De Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
DO07/12Side A: Split into One
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
DO07/12Side B: Adrift
Parktheater Eindhoven
Eindhoven
20:00
VR08/12Schubert
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
ZA09/12Side A: Split into One
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
ZA09/12Side B: Adrift
Parkstad Limburg Theater
Heerlen
20:00
ZA09/12Schubert
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
DI12/12Schubert
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
WO13/12Schubert
Theater De Maaspoort
Venlo
20:15
VR15/12Schubert
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
ZA16/12Side A: Split into One
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
DI19/12Side B: Adrift
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
WO20/12Side B: Adrift
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
WO20/12Schubert
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
DO21/12Side B: Adrift
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
VR22/12Schubert
Theater De Vest
Alkmaar
20:00
ZA20/01Switch '18
Zuiderstrandtheater
Den Haag
19:30
DO08/02The Hole (première)
Lucent Danstheater
Den Haag
19:00
DO08/02The Hole
Lucent Danstheater
Den Haag
21:00
VR09/02The Hole
Lucent Danstheater
Den Haag
19:00
VR09/02The Hole
Lucent Danstheater
Den Haag
21:00
ZA10/02The Hole
Lucent Danstheater
Den Haag
19:00
ZA10/02The Hole
Lucent Danstheater
Den Haag
21:00
WO14/02The Hole
Lucent Danstheater
Den Haag
19:00
WO14/02The Hole
Lucent Danstheater
Den Haag
21:00
DO15/02The Hole
Lucent Danstheater
Den Haag
19:00
DO15/02The Hole
Lucent Danstheater
Den Haag
21:00
VR16/02The Hole
Lucent Danstheater
Den Haag
19:00
VR16/02The Hole
Lucent Danstheater
Den Haag
21:00
ZA17/02The Hole
Lucent Danstheater
Den Haag
19:00
ZA17/02The Hole
Lucent Danstheater
Den Haag
21:00
DO22/02The Hole
Parkstad Limburg Theater
Heerlen
19:00
DO22/02The Hole
Parkstad Limburg Theater
Heerlen
21:00
VR23/02The Hole
Parkstad Limburg Theater
Heerlen
19:00
VR23/02The Hole
Parkstad Limburg Theater
Heerlen
21:00
ZA24/02The Hole
Parkstad Limburg Theater
Heerlen
19:00
ZA24/02The Hole
Parkstad Limburg Theater
Heerlen
21:00
ZO25/02The Hole
Parkstad Limburg Theater
Heerlen
15:00
ZO25/02The Hole
Parkstad Limburg Theater
Heerlen
17:00
DI06/03The Hole
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
19:00
DI06/03The Hole
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
21:00
WO07/03The Hole
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
19:00
WO07/03The Hole
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
21:00
DO08/03The Hole
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
19:00
DO08/03Sum Thoughts (première)
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
DO08/03The Hole
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
21:00
VR09/03Sum Thoughts
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
ZA10/03The Hole
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
19:00
ZA10/03Sum Thoughts
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
ZA10/03The Hole
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
21:00
ZO11/03The Hole
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
19:00
ZO11/03The Hole
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
21:00
WO14/03Sum Thoughts
Theater a/h Vrijthof
Maastricht
20:00
ZA17/03Sum Thoughts
Wilminktheater & Muziekcentrum
Enschede
20:00
DI20/03Sum Thoughts
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
WO21/03Sum Thoughts
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
VR23/03Sum Thoughts
Parktheater Eindhoven
Eindhoven
20:00
ZO25/03NDT Connects
Lucent Danstheater
Den Haag
10:00
DI27/03Sum Thoughts
Theater a/d Parade
Den Bosch
20:00
DO29/03Sum Thoughts
Theater De Spiegel
Zwolle
20:15
VR30/03Sum Thoughts
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
ZO01/04Sum Thoughts
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
20:30
MA02/04Sum Thoughts
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
20:30
DO05/04Sum Thoughts
Schouwburg Rotterdam
Rotterdam
20:15
VR06/04Sum Thoughts
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
MA09/04NDT 2 Danst
Zuiderstrandtheater
Den Haag
09:00
DI10/04NDT 2 Danst
Zuiderstrandtheater
Den Haag
09:00
DO12/04Sum Thoughts
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
VR13/04Sum Thoughts
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
ZA14/04Sum Thoughts
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
DI08/05Sum Thoughts
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
VR11/05Sum Thoughts
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
ZA12/05Sum Thoughts
Parkstad Limburg Theater
Heerlen
20:00
DO17/05Savoir Faire (première)
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
VR18/05Savoir Faire
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
ZA19/05Savoir Faire
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
DO24/05Savoir Faire
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
20:00
VR25/05Savoir Faire
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
20:00
ZA26/05Savoir Faire
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
20:00
ZO27/05Savoir Faire (matinee)
Stadsschouwburg (Matinee) Amsterdam
Amsterdam
15:00
DO31/05Savoir Faire
Schouwburg Rotterdam
Rotterdam
20:15
VR01/06Shortcuts XL
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
ZA02/06Savoir Faire
Theater a/h Vrijthof
Maastricht
20:00
DI05/06Savoir Faire
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
DO07/06Savoir Faire
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
ZA09/06Savoir Faire
Parktheater Eindhoven
Eindhoven
20:00