Medewerkers

De kunstenaars binnen ons huis, choreografen, dansers en ondersteunende teams, zorgen gezamenlijk voor elk detail om de meest bijzondere voorstellingen neer te kunnen zetten, voor u, ons publiek.
Hieronder vindt u een overzicht van alle medewerkers die NDT mogelijk maken.

DIRECTIE

Janine Dijkmeijer
Algemeen directeur

Paul Lightfoot
Artistiek directeur


ARTISTIEKE STAF

Anders Hellström
Curator & Artistic producer

Sol León
Artistiek adviseur

Gerald Tibbs
Artistiek leider NDT 2

Nancy Euverink
Uitvoerend artistiek leider NDT 2

Ander Zabala
Repetitor

Fernando Hernando Magadan
Repetitor NDT 2

Lucas Crandall
Coördinator & Repetitor

Tamako Akyiama
Repetitor NDT 1


BEDRIJFSVOERING EN FINANCIELE ADMINSTRATIE

Remco Holtzer
Manager Control & Beheer

Bark Stoffels
Coordinator Human Resources

Helen Vermeer
Medewerker Human Resources

Simon Bronsteyn
Administrateur

Smera Saleem
Salarisadministrateur

Aurélie Lever
Assistent Algemeen Directeur

Jorien Walsmit
Huismeester / receptionist

Nathalie Westerkamp
Huismeester/ receptionist

Anne Kranenborg
Huismeester / receptionist

Sanne van Gorsel
Huismeester / receptionist

Adea Memik
Huismeester / receptionist


COMMERCIAL AFFAIRS

Joost Poort
Senior manager Commerciële zaken

Mathieu Dekker
Online marketing

Margreet Feitsma
Evenementen en relatiebeheer

Sanne Groeneboer
Marketingcommunicatie medewerker

Barbara de Heer
Manager Sponsoring en Fondsenwerving

Tanja Hoetjer
Projectmanager development

Claudia Laenen
Marketingcommunicatie & Events

Ellen Mons
Manager Marketing & Communicatie

Monique Velders
Vriendencoordinator

Judith Vrancken
Press Officer / Copywriter

Elsbeth Dekker
Marketingcommunicatie


COMPANY MANAGEMENT

Linda de Boer
Manager planning & touring

Lobke Nabuurs
Coordinator planning, media & muziek

Maarten van Herwijnen
Company manager NDT 1

Bastian Manders
Company manager NDT 2

Sharifa Ameerali
Public Relations

Kelly Sterenberg
Medewerker Company Management


TALENTONTWIKKELING & EDUCATIE

Chantal Storchi
Manager Talentontwikkeling & Educatie

Desirée Schouten
Medewerker Talentontwikkeling & Educatie

Pascale Price
Medewerker Talentontwikkeling & Educatie

Jelle Verhoeff
Medewerker Talentontwikkeling & educatie

Lucie de Haas
Medewerker Talentontwikkeling & educatie

Saskia Bosman
Medewerker Talentontwikkeling & Educatie


KOSTUUMATELIER

Yolanda Klompstra
Manager kostuumatelier

Nicki Reid
Verfster

Marie-Anne van Eijk
Medewerker kostuumatelier

Zosia Trebacz
Medewerker kostuumatelier

Josje Ottevanger
Kleedster NDT 1

Annemarije van Harten
Kleedster NDT 2

Roos Mikx
Kleedster NDT 1


MEDISCHE BEGELEIDING

Bert de Boer
Coördinator / fysio- en manueel therapeut

Tom Bruijnen
Krachttrainer

Laszlo Geleng
Masseur

Wanda Giger
Fysio- en manueel therapeut

Leila Kester
Floorbarre / pilates

Quint Snel
Masseur

Menno de Vries
coördinator fysio en manueel therapeut 


MUZIKALE ONDERSTEUNING

Jan Schouten
Pianist

Carlos de Ema Lopez
Pianist


PRODUCTIE EN TECHNIEK

Eric Blom
Manager Productie en Techniek

Joost van Hilten
Productie coordinator

Dicky Schuttel
Hoofd AVC

Leonie Eijgermans
Projectleider technische dienst

Koos Planken
Supervisor / 1e technicus Licht

Daan de Boer
2e Theatertechnicus AVC

Jeroen Cool
1e technicus Licht

Petra van der Doorn
Medewerker administratie TD

Pjotr Eijkenboom
2e theatertechnicus

Joost Giesken
2e technicus licht

Jolanda de Kleine
Cue master

Lisette van der Linden
2e technicus Licht

Niels Mudde
2e technicus AVC

Pieter Offringa
2e technicus Toneel

Arie Pols
Productieleider

Wouter Breepoel Productieleider

Ole Schaaff
1e technicus Toneel

Thijs Scheele
1e technicus AVC

Debby Stillebroer
Adm. medewerkster TD

Edo de Wit
2e technicus Toneel

Harmen Straatman
Cameraman / Video-editor

Joël Wolf 2e Theatertechnicus                          

Daan van Oene
1e technicus Toneel

Wouter Pieters
2e Theatertechnicus Licht